Isikuandmekaitse põhimõtted

Pelgulinna Gümnaasiumi andmekaitsetingimused

Pelgulinna Gümnaasium juhindub isikuandmete töötlemisel kehtivatest isikuandmete töötlemist reguleerivatest õigusnormidest ja Tallinna linna andmekaitsetingimustest.

Töötleme õpilaste, vanemate ja kooli töötajate isikuandmeid (näiteks ees- ja perekonnanimi, isikukood, sünniaeg, elukoha aadress, kontaktandmed, jm) järgmiselt:

• avaliku ülesande täitmisel,
  • juriidilise kohustuse täitmisel,
  • lepingu täitmisel (nt töölepingud)
  • nõusoleku alusel (link nõusoleku tingimustele)

Pelgulinna Gümnaaisum ei jaga isiku andmeid kolmandate isikutega, välja arvatud juhul, kui seda nõuavad seadused või kui seda on vaja teile õppetöö tugiteenuste osutamiseks (toitlustus, e-õpilaspilet, e-päevik).

Kooli andmekaitsespetsialisti ülesandeid täidab Tallinna Linnakantselei linnasekretäri büroo andmekaitsespetsialist. Linna andmekaitsespetsialistiga saab võtta ühendust e-posti aadressil This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Kooli andmekaitse kontaktisik, kelle ülesandeks on koordineerida kooli andmekaitse küsimuste lahendamist, on Liina Maasalu e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.